Drzwi prysznicowe

Drzwi zawsze stanowią wizytówkę – bez względu na to czy mowa o frontowych do domu, czy tych prowadzących do domowego biura, każdy poświęca na ich wybór sporo czasu. Dlaczego więc miałoby być inaczej, jeśli chodzi o drzwi prysznicowe? To w końcu one, jako jeden z największych elementów łazienki nie tylko spełniają funkcjonalną rolę zabezpieczenia wnętrza przed wodą spływającą w kabinie, ale też mają ogromne znaczenie w kontekście estetyki całej łazienki.
Chcąc ułatwić Państwu znalezienie tych najbardziej odpowiednich do planowanego bądź posiadanego pomieszczenia, przyszykowaliśmy szeroką ofertę drzwi prysznicowych, bogatą w modele nowoczesne i wysokiej jakości.
Nasze drzwi prysznicowe to ekskluzywne propozycje marki Rea, która od lat zachwyca wykonaniem i estetyką swoich projektów. Uwzględniliśmy różnorodne potrzeby, jeśli chodzi o wymiary drzwi prysznicowych, stąd bez względu na to czy szukają Państwo czegoś na 70 czy 150 cm – z pewnością znajdzie się coś w punkt! Warto również wspomnieć o zastosowaniu w naszych propozycjach powłoki Easy Clean – dla łatwego czyszczenia oraz podwójnego zabiegu hartowania szkła – dla trwałości. W naszej ofercie prezentujemy różne projekty drzwi prysznicowych –  znajdziecie u nas modele wahadłowe, przesuwne, a także uchylne drzwi prysznicowe.
Sortuj według:
  • Ceny
  • Nazwy
  • Popularności

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii. Szczegóły zobacz szczegóły

Zamknij