DRZWI PRYSZNICOWE

Drzwi zawsze stanowią wizytówkę – bez względu na to czy mowa o frontowych do domu, czy tych prowadzących do domowego biura, każdy poświęca na ich wybór sporo czasu. Dlaczego więc miałoby być inaczej, jeśli chodzi o drzwi prysznicowe? To w końcu one, jako jeden z największych elementów łazienki nie tylko spełniają funkcjonalną rolę zabezpieczenia wnętrza przed wodą spływającą w kabinie, ale też mają ogromne znaczenie w kontekście estetyki całej łazienki.
Chcąc ułatwić Państwu znalezienie tych najbardziej odpowiednich do planowanego bądź posiadanego pomieszczenia, przyszykowaliśmy szeroką ofertę takowych.
Nasze drzwi prysznicowe to ekskluzywne propozycje marki Rea, która od lat zachwyca wykonaniem i estetyką swoich projektów. Uwzględniliśmy różnorodne potrzeby, jeśli chodzi o wymiary drzwi prysznicowych, stąd bez względu na to czy szukają Państwo czegoś na 70 czy 150 cm – z pewnością znajdzie się coś w punkt! Warto również wspomnieć o zastosowaniu w naszych propozycjach powłoki Easydean – dla łatwego czyszczenia oraz podwójnego zabiegu hartowania szkła – dla trwałości. W naszej ofercie prezentujemy różne projekty drzwi – od wahadłowych, przez przesuwne, po uchylne.
Sortuj według:
  • Ceny
  • Nazwy
  • Popularności

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii. Szczegóły zobacz szczegóły

Zamknij