Misa wc i bidety

Podczas urządzania łazienki misy WC często są traktowane niemal po macoszemu - to jednak błąd, bowiem ich dopasowanie bądź jego brak może mocno wpłynąć na wygląd, jak i funkcjonalność tego miejsca. Mając tego świadomość wprowadziliśmy do swojej oferty szeroki wybór mis do wc.

Każda oferowana przez nas misa WC to połączenie wysokiej jakości wykonania z bardzo ciekawym designem. Z jednej strony wyjątkowe, a z drugiej uniwersalne – dlatego z całą pewnością wpiszą się w aranżację każdej łazienki, a szczególnie tej o ograniczonej przestrzeni, gdzie brakuje miejsca na klasyczne toalety.

Jednak największym atutem prezentowanych mis wc jest fakt, iż pochodzą one od renomowanego polskiego producenta – to najlepszy dowód na to z jak wysokiej klasy produktem może być misa wc kupiona w sklepie Łazienka Delux. Warto również nadmienić o zawartej w kompletach do mis desce wolno-opadającej – dzięki niej nieprzyjemny hałas podczas opadania zostanie totalnie zniwelowany. Misy wc o tak wielkich walorach, w tak atrakcyjnej cenie – to naprawdę się opłaca. Zachęcamy sięgnąć po ten komfort!
Sortuj według:
  • Ceny
  • Nazwy
  • Popularności

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii. Szczegóły zobacz szczegóły

Zamknij