Parawan nawannowy

Czasem projekt łazienki nie pozwala na to, by umieścić w niej za jednym zamachem i wannę, i prysznic. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, aby pozyskać funkcjonalność obu w jednym elemencie. Jednak prawda jest taka, że tradycyjne zasłony prysznicowe nie są najbardziej estetycznym wyborem. To tutaj w grę wchodzi parawan nawannowy – z całym swoim kunsztem i praktycznością.
Chcemy Państwu zaprezentować, co potrafią nasze parawany. Wystarczy wybrać jeden, ulubiony wzór z naszego szerokiego asortymentu, zamontować go w kilku prostych na wannie i czerpać korzyści przez długie lata! Teraz można już brać prysznic w wannie bez obawy o zamoczenie całej łazienki czy też nieładny wygląd zasłony prysznicowej w konwencjonalnym stylu.
Parawan nawannowy to bardzo elegancka alternatywa – idealna zarówno do małych, jak i większych łazienek, jeśli tylko ktoś ma ochotę na skorzystanie z jej walorów. U nas dostępne w różnorakich wzorach, tak aby każdy mógł znaleźć dokładnie ten, który odpowiada jego wymaganiom.

Nie znaleziono produktów

Wybrana przez Ciebie kategoria nie zawiera jeszcze żadnych produktów.
Wybierz inna kategorię z drzewa kategorii.
Strona główna

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii. Szczegóły zobacz szczegóły

Zamknij