SKŁADANE

Urządzasz łazienkę i zastanawiasz się jaki rodzaj kabiny prysznicowej wybrać? W tym dziale znajdziesz wyjątkowe modele dostępne w wersji składanej. Poznaj już dziś ten wyjątkowy model i przekonaj się, jak wygodny jest on w użytkowaniu.

Kabiny prysznicowe składane

Na tej stronie oferujemy wyjątkowe kabiny prysznicowe składany. Bogaty wybór rozmiarów powoduje, że z łatwością dobierzesz produkt, który będzie idealnie pasował do Twojej łazienki. Tafla szkła została pokryta specjalną powłoką ułatwiającą czyszczenie. Efekt ten został osiągnięty dzięki temu, że krople wody nie osadzają się na ściankach kabiny prysznicowej. Dzięki temu nie powstają nieestetyczne zacieki, a Ty masz zdecydowanie mniej pracy podczas sprzątania. Oferowane przez nas kabiny mają uniwersalny system montażu, dzięki czemu możesz samodzielnie zdecydować, na którą stronę będą otwierały się drzwi.

Kompromis pomiędzy nowoczesnością a klasyką

Kabiny prysznicowe składane to kompromis między klasycznymi rozwiązaniami a nowoczesnością. Z pozoru standardowo otwierane drzwi zostały umieszczone na rolkach, aby zająć mniej miejsca podczas codziennego użytkowania. Chcesz, aby Twoja kabina prysznicowa zachwycała wyglądem? W takim razie zdecyduj czy wolisz wariant transparentny, czy półmatowy. Odpowiadając na potrzeby naszych klientów, oferujemy produkty, które zwracają uwagę nowoczesnymi rozwiązania lub też klasyczną, elegancką linią. Możesz także zdecydować czy interesuje Cię wariant o kwadratowym, czy prostokątnym kształcie. Poznaj pełną ofertę już dziś i przekonaj się, jak szybko zrealizujemy Twoje zamówienie.

Sortuj według:
  • Ceny
  • Nazwy
  • Popularności

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii. Szczegóły zobacz szczegóły

Zamknij