UMYWALKI

W nich myjemy dłonie, przy nich czyścimy zęby, panowie cenią je za funkcjonalność podczas golenia, a panie… no cóż – nie sposób wymienić wszystkich okoliczności, przy którym przydaje się im umywalka. Patrząc na te wszystkie zadania, jakie się z nią wiążą można łatwiej zrozumieć potrzebę takiej umywalki, która jest nie tylko ładna i wygodna, ale też trwała i odporna na uszkodzenia. Właśnie takie propozycje marki Rea chcemy Państwu tutaj zaprezentować!
To dla nas wielka duma, iż każda z oferowanych przez nas umywalek reprezentuje najwyższy kunszt wykonania z ceramiki o antyseptycznych jonach srebra w swojej powłoce. Zastosowanie takiego udoskonalenia sprawia, że wybierając umywalki z naszej oferty można mieć pewność, iż jest to wybór bezpieczny, trwały i zachwycający śnieżnobiałą kolorystyką.
Dla pełnego dopasowania do łazienek o różnym charakterze zadbaliśmy też o wybór kilku różnych aranżacji. To u nas bez względu na to, czy potrzebne są umywalki nablatowe, wpuszczane w blat, ścienne, monolityczne czy szklane -można znaleźć tą najbardziej odpowiednią.
Sortuj według:
  • Ceny
  • Nazwy
  • Popularności

W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii. Szczegóły zobacz szczegóły

Zamknij