lazienka-delux.pl

dom, ogród, budownictwo, nieruchomości

Dom

Akcesoria w hotelach o wysokim standardzie

W hotelach – jednym ze szczególnie eksploatowanych przez gości pomieszczeń jest łazienka. Wyposażenie łazienki hotelowej różni się, w zależności od standardu obiektu. Wyposażenie łazienki w wysokiej jakości elementy, może wprowadzić nawet w tym wnętrzu powiew elegancji i szyku.

Łazienka praktyczna i elegancka

Ważne jednak, aby łazienka była praktyczna i jednocześnie nie obciążała zbytnio hotelowego budżetu, tzn. sprzęty były ekonomiczne – o wysokiej klasie energetycznej, a materiały wydajne. Chodzi tu min. o energooszczędne suszarki do włosów i rąk, oświetlenie – np.: LED konsumujące 75% mniej energii, wydajne i dobrej jakości papiery i ręczniki papierowe. Ponadto każdemu właścicielowi takiego obiektu, zależy na tym, aby sprostać wymaganiom nawet najbardziej wymagających gości? Wysoki standard będzie najlepszą wizytówką danego miejsca. Dzięki wysokiej klasy sprzętom i wystrojowi, łatwo stworzyć wnętrze, które zachęci gości do wypoczynku, oraz do powrotów i polecania danego miejsca. Każdy detal w hotelu może zachwycać standardem, jakością oraz wyrafinowanym smakiem.

Detale się liczą

Oczywiście takie akcesoria jak: ręczniki, szlafroki, pościel, poduszki, wieszaki czy dywaniki hotelowe decydują o wysokim standardzie spędzania czasu, jak i snu. I tak np.: dekoracyjne narzuty czy poduszki wprowadzają do wnętrza wrażenie przytulności. Zawsze powinny być świeże, pachnące i miękkie.

Jednak tworząc przestrzeń w pokoju hotelowym, nie można zapomnieć o łazience, oraz pominąć takich elementów jak:

Suszarka hotelowa do włosów – to jedno z ważniejszych akcesoriów w wyposażeniu łazienki hotelowej, najczęściej jest ona mocowana bezpośrednio do ściany.

Suszarka do rąk – powinna być uzupełnieniem do tradycyjnego ręcznika.

Wieszaki – w łazience są konieczne, w różnych modelach. Wieszaki na ręczniki do rąk, na ręczniki kąpielowe czy na szlafrok to n niezbędny element wyposażenia.

W miejscach o wyższym standardzie do dyspozycji hotelowych gości są wanny z hydromasażem.

Eleganckie szlafroki i ręczniki hotelowe to podstawa, są oferowane przez każdy hotel, ośrodek wypoczynkowy oraz placówki SPA. Warto zwrócić uwagę na możliwość wykonania na nich haftu z logo hotelu, powinny być miękkie i miłe w dotyku.

Świadomi klienci

Aranżacja pokoju hotelowego i elementy jego wykończenia- przekłada się na wrażenie estetyczne. Ekskluzywny charakter można uzyskać poprzez przywiązywanie wagi do najdrobniejszych detali.
Współcześni, świadomi goście przywiązują dużą wagę do proekologicznych rozwiązań, dlatego jak już wcześniej wspominaliśmy istotne w pokoju hotelowym są sprzęty, posiadające funkcje obniżające zużycie wody czy energii. Bardzo na czasie są również akcesoria i opakowania pochodzące, jak i nadające się do dalszego recyclingu .