Strona główna
Dom
Tutaj jesteś

Akcesoria w hotelach o wysokim standardzie

8 grudnia 2020

W hotelach – jednym ze szczególnie eksploatowanych przez gości pomieszczeń jest łazienka. Wyposażenie łazienki hotelowej różni się, w zależności od standardu obiektu. Wyposażenie łazienki w wysokiej jakości elementy, może wprowadzić nawet w tym wnętrzu powiew elegancji i szyku.

Łazienka praktyczna i elegancka

Ważne jednak, aby łazienka była praktyczna i jednocześnie nie obciążała zbytnio hotelowego budżetu, tzn. sprzęty były ekonomiczne – o wysokiej klasie energetycznej, a materiały wydajne. Chodzi tu min. o energooszczędne suszarki do włosów i rąk, oświetlenie – np.: LED konsumujące 75% mniej energii, wydajne i dobrej jakości papiery i ręczniki papierowe. Ponadto każdemu właścicielowi takiego obiektu, zależy na tym, aby sprostać wymaganiom nawet najbardziej wymagających gości? Wysoki standard będzie najlepszą wizytówką danego miejsca. Dzięki wysokiej klasy sprzętom i wystrojowi, łatwo stworzyć wnętrze, które zachęci gości do wypoczynku, oraz do powrotów i polecania danego miejsca. Każdy detal w hotelu może zachwycać standardem, jakością oraz wyrafinowanym smakiem.

Detale się liczą

Oczywiście takie akcesoria jak: ręczniki, szlafroki, pościel, poduszki, wieszaki czy dywaniki hotelowe decydują o wysokim standardzie spędzania czasu, jak i snu. I tak np.: dekoracyjne narzuty czy poduszki wprowadzają do wnętrza wrażenie przytulności. Zawsze powinny być świeże, pachnące i miękkie.

Jednak tworząc przestrzeń w pokoju hotelowym, nie można zapomnieć o łazience, oraz pominąć takich elementów jak:

Suszarka hotelowa do włosów – to jedno z ważniejszych akcesoriów w wyposażeniu łazienki hotelowej, najczęściej jest ona mocowana bezpośrednio do ściany.

Suszarka do rąk – powinna być uzupełnieniem do tradycyjnego ręcznika.

Wieszaki – w łazience są konieczne, w różnych modelach. Wieszaki na ręczniki do rąk, na ręczniki kąpielowe czy na szlafrok to n niezbędny element wyposażenia.

W miejscach o wyższym standardzie do dyspozycji hotelowych gości są wanny z hydromasażem.

Eleganckie szlafroki i ręczniki hotelowe to podstawa, są oferowane przez każdy hotel, ośrodek wypoczynkowy oraz placówki SPA. Warto zwrócić uwagę na możliwość wykonania na nich haftu z logo hotelu, powinny być miękkie i miłe w dotyku.

Świadomi klienci

Aranżacja pokoju hotelowego i elementy jego wykończenia- przekłada się na wrażenie estetyczne. Ekskluzywny charakter można uzyskać poprzez przywiązywanie wagi do najdrobniejszych detali.
Współcześni, świadomi goście przywiązują dużą wagę do proekologicznych rozwiązań, dlatego jak już wcześniej wspominaliśmy istotne w pokoju hotelowym są sprzęty, posiadające funkcje obniżające zużycie wody czy energii. Bardzo na czasie są również akcesoria i opakowania pochodzące, jak i nadające się do dalszego recyclingu .

Redakcja lazienka-delux.pl

Odkryj porady, które pomogą Ci stworzyć wymarzony dom i ogród! Poznaj najnowsze trendy w projektowaniu przestrzeni mieszkalnej, praktyczne wskazówki dotyczące remontów oraz pomysły na aranżację ogrodu.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jak wybrać najlepsze odpływy prysznicowe
Lampy do łazienki
Płytki ceglane

Jesteś zainteresowany reklamą?

Płytki ceglane