Strona główna
Dom
Tutaj jesteś

Jak urządzić toaletkę? Kilka sprawdzonych porad

5 listopada 2020

Zdecydowanie w dzisiejszych czasach wiele kobiet nie wyobraża sobie wyjścia z domu bez makijażu. Jest to często bardzo kłopotliwe, ponieważ popularny make-up na stałe zapisał się w naszej kulturze i gdy się nie pomalujemy, często czujemy się bardzo nieswojo. Największym problemem wielu kobiet jest przede wszystkim fakt, że posiadają wiele różnorodnych kosmetyków do makijażu i tak naprawdę nie mają pojęcia, w jaki sposób je uporządkować. Z pewnością najlepszym rozwiązaniem w tym przypadku jest zakup odpowiedniej toaletki. Zatem jak urządzić toaletkę, aby była atrakcyjna oraz przede wszystkim funkcjonalna?

Odpowiednia toaletka bardzo ważna

Jeżeli tylko miejsce w naszym domu lub też mieszkaniu na to pozwala, powinniśmy zdecydować się na zakup toaletki. Dzięki temu możemy wprowadzić do naszego wnętrza nie tylko bardzo atrakcyjny mebel, który diametralnie odmieni jego charakter. Za pomocą takiej toaletki mamy także możliwość aby sprawić, że nasze kosmetyki będą poukładane. Zatem w jaki sposób ją urządzić?

Urządzenie toaletki nie takie proste

Warto pamiętać, że istnieje kilka podstawowych błędów, jakie popełnia wiele kobiet podczas aranżacji takiej toaletki. Musimy w szczególności wystrzegać się tego, aby układać wiele kosmetyków na blacie takiego mebla. Jest to bardzo ważne zwłaszcza w przypadku, gdy nasza toaletka została wykonana z wysokiej jakości drewna, a dodatkowo jest jeszcze antykiem. Gdy jakiś kosmetyk nam się wylał na takiej powierzchni, bardzo trudno byłoby to doczyścić. Dlatego powinniśmy unikać stawiania rzeczy bezpośrednio na blacie i warto wykorzystać do tego szuflady.

Najbardziej komfortowe rozwiązanie to przede wszystkim wybór toaletki, która posiada dość głębokie szuflady. Dzięki temu będą one bardziej pojemne i schowamy tam więcej kosmetyków. Powinniśmy już na początku zaopatrzyć się w specjalne pojemniki, najlepiej wykonane z tworzywa sztucznego do szuflady. Tym samym możemy pogrupować nasze kosmetyki, na przykład na produkty do makijażu brwi, oczu, ust oraz różnorodne korektory i pozostałe rzeczy, których na co dzień używamy. Za pomocą takiego rozwiązania na pewno znacznie łatwiej będzie nam znaleźć takie kosmetyki i będziemy wiedzieć, jakich przykładowo nam jeszcze brakuje. Warto wyłożyć każdą szufladę dodatkowo specjalnymi matami antypoślizgowymi i na tym ustawiać pojemniki z kosmetykami, aby się nie przesuwały. W takiej toaletce warto wydzielić także miejsce przykładowo w wyższej szafce na perfumy oraz balsamy i kremy. Jest to podstawowe wyposażenie, z którego będziemy często korzystać.

baterie łazienkowe

Redakcja lazienka-delux.pl

Odkryj porady, które pomogą Ci stworzyć wymarzony dom i ogród! Poznaj najnowsze trendy w projektowaniu przestrzeni mieszkalnej, praktyczne wskazówki dotyczące remontów oraz pomysły na aranżację ogrodu.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Lampy do łazienki
Płytki ceglane
baterie łazienkowe

Jesteś zainteresowany reklamą?

baterie łazienkowe