lazienka-delux.pl

dom, ogród, budownictwo, nieruchomości

Dom

Moda i styl. Czyli nowoczesne kabiny prysznicowe w Twoim domu!

Nie od dziś wiadomo, że każda prawdziwa pani domu uwielbia mieć w swoim otoczeniu porządek. W dzisiejszym świecie równie mocno inwestuje się w meble czy wyposażenie kuchni, łazienki. To, w jakich warunkach żyjesz, oczywiście jeśli pozwalają Ci na to warunki finansowe- jest swojego rodzaju wizytówką.

Najlepsze rodzaje, modele. Must have!

Osoby poszukujące wymarzonej kabiny prysznicowej powinny w szczególności rozglądać się za modelami wyposażonymi w tak zwaną powłokę ochronną Easy Clean. Ma ona na celu utrudnienie przywierania do powierzchni kabiny drobnoustrojów jak i kamienia, brudu. Zdecydowanie tendencje rosnącą jeśli chodzi o popularność mają modele kabin i drzwi prysznicowych posiadające, tak zwane transparentne szkło. W tym przypadku wyróżniamy bardzo modne wykończenie ze szkła mrożonego czy grafitowego. Ostatnio można spotkać nawet i brązowego.

Rozmiar ma znaczenie, czyli jak dobrać odpowiedni dla nas,

Popularne rozmiary:
Kabiny prysznicowe 80×80
Kabiny prysznicowe 90×90
Kabiny prysznicowe 100×80
Warto dobrać rozmiar nie tylko ze względu na to, jaka gramatura zmieści się w naszej łazience, (co właściwie oczywiste). Ale czy zainwestujemy dodatkowo w wysoki brodzik, który może spełniać funkcje małej wanienki. Możemy też wybrać wersje płaską, wygodną szczególnie dla osób starszych czy niepełnosprawnych. Warto aby nasz wybór był bardzo dobrze przemyślany, ponieważ nowoczesne kabiny prysznicowe to wybór na wiele często sezonów. Moda zmienia się, trendy ulegają zmianie dlatego warto zainwestować w produkt uniwersalny, jeśli boisz się wyzwań. Jeśli natomiast klient nie boi się zaszaleć, można pójść w awangardę i wybrać nietuzinkowy model.

Nowoczesna moda ma swoje prawa, ich nieznajomość szkodzi,

W dzisiejszych ciekawych realiach należy przyznać, że w nowoczesnych kabinach tradycyjny, wysoki brodzik przestaje być potrzebny. W tym przypadku powszechnie stosuje się systemy odprowadzania wody z posadzki, za pomocą instalacji- tak zwanych odpływów podłogowych. Można być pewnym, iż wybranie takiego typu rozwiązania, to gwarancja estetycznego i nowoczesnego wyglądu. Łazienka nie jest przez to przytłoczona przez gabaryty mogącej razić w oczy tradycyjnej kabiny prysznicowej. Pozwala ponadto sprawić, że podłoga bardzo dobrze komponuje się z powierzchnią kabiny. Bardzo szeroki wachlarz wzorów i kształtów dostępnych na rynku powoduje, że bez problemu można dobrać nowoczesną kabinę prysznicową do określonej stylistyki wnętrza. Zainwestuj w swoje wnętrze, spełnij marzenia już dziś!