lazienka-delux.pl

dom, ogród, budownictwo, nieruchomości

Najczęściej wybierane szafki pod umywalkę
Wnętrza

Najczęściej wybierane szafki pod umywalkę – podążysz za modą?

W trendach wnętrzarskich pojawiają się różnorodne style, a ich elementy widoczne są w aranżacji każdego pomieszczenia. Tendencje obecne są również w łazienkach, gdzie dobór mebli dyktuje gust właścicieli, funkcjonalność, a także dopasowanie do określonego kierunku w wystroju wnętrz. Najbardziej popularne szafki pod umywalkę są meblami stylowymi, które zastosować można zarówno w małych łazienkach, jak i przestronnych pokojach kąpielowych.

Najpopularniejsze szafki pod umywalkę – ponadczasowa biel

Pośród nowoczesnych szafek pod umywalkę króluje ponadczasowa biel w wersji wykończonej na wysoki połysk. Szafki minimalistyczne, cieszące się największą popularnością to przede wszystkim modele, wyposażone w szerokie, chromowane uchwyty oraz szuflady, mieszczące wiele akcesoriów. Najpopularniejsze szafki pod umywalkę to szafki wiszące, prezentujące się lekko i świeżo nawet w małych pomieszczeniach, w których liczy się każdy centymetr powierzchni podłogi. Miłośnikom nowoczesnych firm połączonych z wysoką jakoścą mebli łazienkowych polecamy szafki pod umywalkę z oferty Edinos.pl Niewielkie, modne szafki, cieszące się dużym zainteresowaniem wybierane są w kolorze białym. W większych, stylowych łazienkach zaczynają coraz częściej pojawiać się szafki czarne.

szafka

Chętnie wybierane szafki pod umywalkę w stylu industrialnym

Możesz wybrać szafkę z szufladami, w typowym układzie lub modną szafkę pod umywalkę w wersji wiszącej, jednak w odcieniu drewna. Styl loft oznacza, że pod umywalką nie zabraknie otwartej przestrzeni i pojemnych półek na ręczniki, kosmetyki i drobiazgi. Stojąca, metalowo – drewniana szafka pod umywalkę to prawdziwy hit wśród właścicieli nieruchomości. Znakomicie prezentuje się w pomieszczeniach i wyraźnie nawiązuje do stylu loftowego. Szafki pod umywalkę do wnętrz industrialnych dostępne są również jako modele wiszące, podblatowe. Surowo wyglądający blat kamienny w odcieniu antracytu doskonale skomponuje się z modnymi szafkami pod umywalkę, prezentującymi kolor drewna.

szafka pod umywalkę

Popularne połączenia pod umywalką

Strefa podumywalkowa powinna być estetyczna i funkcjonalna, o czym doskonale wiedzą osoby, wybierające szafki pod umywalkę z najpopularniejszych kolekcji mebli łazienkowych Edinos.pl. Duże szafki podblatowe do łazienki posiadają pojemne szuflady w systemem cichego domyku, otwarte półki, wypełniające przestrzeń oraz kosze na pranie, przymocowane do frontu szafki. Modne, popularne i funkcjonalne szafki pod umywalkę wybierane są w kolorze bieli, naturalnego drewna, szarości i czerni. Dla Twojej pięknej, nowoczesnej łazienki, w której widoczne są trendy aranżacyjne.